Osobiście uwielbiam negocjacje. Jest to świetny sposób, by oszczędzić trochę pieniędzy. Jeżeli masz zamiar kupić dużo
płytek ręcznie formowanych, to nie bój się pytać o rabaty. Bez względu czy kupujesz w sklepie stacjonarnym, czy też w sklepie online. Zauważ, że jeżeli wejdziesz na stronę sklep.auroks.pl/plytki-recznie-formowane , albo innego szanującego się sklepu to będziesz miał tam dane kontaktowe. Możesz wykorzystać je do spytania się o rabat.

 

 

drte (1)


Oczywiście jeżeli nie planujesz kupić dużej ilości
płytek formowanych ręcznie, to pytanie się o rabat nie da Ci tak dużych korzyści, oraz wiele firm się na niego nie zgodzi. Jednak jeżeli zamierzasz zrobić duże zakupy, to rabaty są jak najbardziej możliwe.Dlatego też wolę często mniejsze sklepy, niż wielkie korporacje, ponieważ w tych pierwszych można uzyskać często rabaty na płytki ręcznie formowane, albo inne zakupy. W nich sprzedawcy nie boją się rozmawiać z klientem.

 

 

 

Natomiast jeżeli nie uda Ci się uzyskać rabatu na zakup płytek formowanych ręcznie, to przynajmniej będziesz miał poczucie, że spróbowałeś. A to już coś znaczy, bo walczysz o swój interes i jeżeli wyrobisz sobie taki pozytywny nawyk, to możesz wiele zyskać w życiu, nawet jeżeli nie na tych zakupach, to na innych. I na przestrzeni roku może to być całkiem spora suma.