energo1

Projekt: Dom z dodatkiem

Dom parterowy składający się z 3 sypialni, kuchni, jadalni, pokoju wypoczynkowe, oddzielnej łazienki i toalety oraz przestrzennego salonu. Cześć mieszkalna połączona jest z dwom garażami, zaś obok domu wzniesiono pomieszczenie gospodarcze, elewacją nawiązujące do stylu domu. Dom w kolorze oliwkowym z elementami elewacji wykonanymi z kamienia oraz w części z sidingu.

Cena projektu: 4 500 PLN

Całkowity koszt realizacji: 756 00 PLN

energo2

Projekt: Szklane domy

Dom parterowy z poddaszem zaadaptowanym na pomieszczenia mieszkalne. Fronton budynku wykonany jest niemal w całości ze szkła hartowanego. Dom posiada dwa wejścia od tyłu i z przodu. Główne materiały wykorzystane w tym projekcie to szkło i drewno. Spadzisty dach nawiązuje do architektury góralskiej chaty.

Cena projektu: 6 700 PLN

Całkowity koszt projektu: 410 000 PLN

energo3

Projekt: W barwach natury

Przytulny domek na przedmieściach. Dom na podmurówce, która została ozdobiona kamieniem. Elementy elewacji wykończone drewnem. Wszystko w kolorze brązu i oliwki – nawiązujące do natury. W domu przewidziano również garaż dla jednego samochodu.

Cena projektu: 4 000 PLN

Całkowity koszt projektu: 450 000 PLN

energo4

Projekt: Kwiat Lotosu

Parterowy budynek zbudowany na planie pięciokąta z czego każde ramie stanowi odrębny pięciokątny pawilon. Z pawilonów prowadzą korytarze, które łączą się w centralnym pawilonie, będącym jednocześnie salonem. Wszystkie pawilony posiadają charakterystyczne podcienie, które mogą pełnić rolę niewielkiego patio.

Cena projektu: 8 000 PLN

Całkowity koszt projektu: 978 000 PLN