Projekt: Dom na wodzie

Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek z poddaszem zaadaptowanym na sypialnie. Całość budynku ogrzewana jest latem przy pomocy baterii słonecznych, w ten sposób również podgrzewana jest woda. Dom został zaprojektowany jako inteligentny budynek, umożliwiający zintegrowanie systemów grzewczego, alarmowego i innych z panelem zarządzania w telefonie. Taras został wykonany z hartowanego szkła, pozwala relaksować się świeżym powietrzem mając pod stopami wodę basenu. Podobne uczuci

e otaczania przez wodę zostało wykorzystane w projekcie półokrągłego salonu, który „wbija się” w basen niczym cypel w morze.

Cena projektu: 7 400 PLN

Całkowity koszt realizacji: 1 450 000 PLN

Projekt: Maltańska Willa

Dla jednego z naszych Klientów zaprojektowaliśmy nadmorską wille, która została wybudowana na Malcie. Dom został wykonany z cegły klinkierowej w stylu zgodnym z miejscową modą. Właściciel chciał by nawiązywał nieco do zamku, stąd jednym z elementów projektu stała się baszta. Balkony mają przywodzić na myśl flanki murów. Od strony morza rozciąga się obszerny taras z widokiem na plażę.

Cena projektu: 6 500 PLM

Całkowity koszt realizacji: 760 540 PLN

Projekt: Dom z ogonem

Dom został podzielony na dwie części połączone przewiązką. Na część frontową składa się obszerny salon z antresolą nad wejściem. Salon rozciąga się przez całą długość pierwszej części budynku. Duże okna zajmują zarówno ścianę wschodnią, jak i zachodnią. Elementy zdobnicze elewacji nawiązują klasycystycznych pałaców z XVIII w. Druga część budynku, to tzw. części mieszkalna w niej znajdują się sypialnie.

Cena projektu: 6 700 PLN

Całkowity koszt realizacji 845 000 PLN

Projekt: Włoski kamień

Inspiracją dla tego domu była renesansowa włoska willa. Dwukondygnacyjna budowla latem zasilana energią słoneczną. Elewacja została wykończona kamieniem. Dachy o niewielkim spadzie z czerwoną dachówką i rynnami w tym samym kolorze. Obok idealnie wpasowujący się w dom jest również garaż przewidziany na dwa samochody.

Cena projektu: 5 600 PLN

Całkowity koszt realizacji: 760 000 PLN