Arkadiusz-FiguraMariusz Figura – Mariusz wraz z Iwoną tworzą dział meblowy w Bobrach. Inspirację czerpią z otaczającej nas rzeczywistości, przy czym Mariusz jest zdecydowanie zwolennikiem projektów głęboko sięgających natury, jego ulubionym materiałem na meble jest – drewno. Mariusz praktycznie nie rozstaje się z aparatem, bo jak mówi, nigdy nie wie kiedy zobaczy coś inspirującego.

 

Iwona-Moczulska

Iwona Moczulska – to nasz najświeższy nabytek. Wniosła do projektów mebli nową świeżość. Iwona kocha podróże i to właśnie obraz z odległych zakątków świata stanowią jej największą inspirację. Iwona uwielbia łączyć ze sobą różne materiały. Lubi eksperymentować z nowymi tworzywami, dlatego jej projekty tchną świeżością.

 

Aneta-MichalskaAneta Michalska – dyrektor działu architektonicznego, to ona jest odpowiedzialna za wszystkie projekty wychodzące z naszej firmy. Skończyła architekturę na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Zaczynała pracę w naszej firmie od praktyk, jednak jej pomysłowość i zmysł estetyczny zaprowadziły ją na fotel dyrektora.